Empty Cart

probiotikai_narine

Adresas:
A.Stulginskio g. 4-14/A.Smetonos g. 7-14
Vilnius
Lietuva
Mobilusis telefonas:
+370 65010007
Siųsti el.laišką
neprivaloma
Įvairi informacija:

UAB ARKAMEDA veiklą Lietuvoje pradėjo nuo 2004 metų. Atstovaudama Europoje Armėnijos bendrovę Vitamax-E, bendrovė gali Jums pasiūlyti patrauklia kaina įsigyti plataus asortimento, kokybiškus produktus: maisto pramonei skirtas bakterijas ir raugus, probiotikus, natūralius vaisių, daržovių, mėsos, kiaušinių bei vyno miltelius. Norime tikėti, kad jie galėtų praplėsti Jūsų gaminamos produkcijos asortimentą, sumažinti savikainą, tuo pačiu išlaikydami ar pagerindami gaminių kokybę.

Savo veiklą pradėjusi 1997 m., šiuo metu Vitamax-E - vienintelė įmonė savo regione, gaminanti sausus probiotikų/bakterijų kompleksus. Visa bendrovės produkcija gaminama pagal ypatingą technologiją, sukurtą ir patentuota Armėnijos mokslininkų, o gamyba vykdoma laikantis ISO 9001:2000 bei GMP reikalavimų.

VitaWAY  taip pat vykdo aktyvią mokslinę veiklą biotechnologijų srityje, dirba su Amerikos ir Japonijos mokslo institucijomis kuriant naujus produktus. Bendrovės akcininkai - Armėnijos, JAV ir Japonijos investuotojai.

Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 46,61 LT arba 13,50 eur

Apmokėjimas PAYPAL paypal
Pavedimu per banką paypal
Apmokėti po pristatymo paypal

ferment.lt